Kontrast:   normalny wysoki  |  obrazy:   kolorowe czarno-białe  |  A- A A+

02
lut
Bal karnawałowy 2014

« powrót

 

   Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. A może przede wszystkim dla naszych milusińskich. Dla nich bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni.

   W naszym przedszkolu bal karnawałowy odbył się w piątek 31 stycznia.

   Już od rana przedszkole gosciło  księżniczki, piratów, krasnoludki, królewny, myszki, policjantów, batman ze spidermanem, a także inne postacie z kreskówek bajek i baśni.

   Dzieci tańczyły śpiewały i brały udział w  przygotowanych przez Pieska, Sowę i Kotka konkursach. Podczas wspólnej zabawy na twarzach małych tancerek i tancerzy malował się uśmiech, który nie znikał, mimo chwilowego zmęczenia. Było bardzo radośnie, kolorowo i zabawnie.

   Przy tej okazji pragniemy również przypomnieć, iż tegoroczna zabawa karnawałowa odbyła się na naszej sali widowiskowo-sportowej, której budowa współfinansowana była z "Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestuje w obszary wiejskie" ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju" w ramach działania "Odnowa i rozwój wsi"- Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007- 2013.
» zobacz więcej zdjęć w galerii
© 2012 Przedszkole Publiczne w Nadarzynie.

Deklaracja dostępności
Projektowanie stron www