Kontrast:   normalny wysoki  |  obrazy:   kolorowe czarno-białe  |  A- A A+

30
maj
DZIEŃ DZIECKA

« powrót

DZIEŃ DZIECKA – MATECZNIK OTRĘBUSY

W dniu dzisiejszym w naszym przedszkolu świętowaliśmy DZIEŃ DZIECKA.

Z tej okazji nasze przedszkolaki wyjechały do MATECZNIKA w Otrębusach. Tam czekało na nas moc atrakcji. Pierwszą z nich był spektakl teatralny, w którym wystąpili bohaterowie najpopularniejszego programu telewizyjnego dla dzieci DOMISIE. Amelka, Pysia, Eryk i Strachowyj postanowili wyreżyserować spektakl p.t.”Czerwony Kapturek”. Chociaż nie było łatwo, Domisie udowodniły, że zabawa w teatr jest naprawdę wspaniała, a niektórym z nas udało się nawet uczestniczyć w realizacji tej sztuki teatralnej. Wraz z bohaterami śpiewaliśmy największe domisiowe przeboje.

Po przedstawieniu czekały na nas kolejne atrakcje. Mogliśmy zbudować własne instrumenty muzyczne, zatańczyć i zaśpiewać wraz z MAZOWSZEM, a także mogliśmy zostać członkiem tego zespołu -  na fotografii. Kolejne niespodzianki związane były z Koziołkiem Matołkiem, który zagościł w Mateczniku. Mogliśmy oglądać film z jego przygodami, malować, wycinać i kolorować koziołkowe historyjki. Przed gmachem teatru czekało na nas MIASTECZKO HARCERSKIE. A tam czas na zdobywanie „sprawności harcerskich”. Za wykonanie wszystkich zadań czekała super nagroda – dmuchane zamki i trampolina.

Pełni wrażeń i emocji wróciliśmy do przedszkola na pyszny obiadek. Ale to nie koniec przyjemności. Tu czekała na nas jeszcze jedna super niespodzianka !!! – prezenty. Fajny był ten dzień. Już z niecierpliwością czekamy na kolejny DZIEŃ DZIECKA.» zobacz więcej zdjęć w galerii
© 2012 Przedszkole Publiczne w Nadarzynie.

Deklaracja dostępności
Projektowanie stron www