Kontrast:   normalny wysoki  |  obrazy:   kolorowe czarno-białe  |  A- A A+

08
gru
Mikołajkowa „Mini-olimpiada” Przedszkolaka

« powrót

W dniu 5 grudnia 2014r. w naszym przedszkolu miało miejsce wiele „Mikołajkowych” atrakcji.

W godzinach przedpołudniowych w sali widowiskowo-sportowej odbyła się „Mikołajkowa mini-olimpiada Przedszkolaka” zorganizowana przez Gminny Ośrodek Sportu. W olimpiadzie wzięły udział  drużyny z trzech przedszkoli z: Nadarzyna, Wolicy i Młochowa. Po złożeniu przyrzeczenia sportowego zawodnicy przystąpili do kolejnych konkurencji. Współzawodniczące drużyny dopingowała widownia. Emocji było moc. Sędziowie po podliczeniu punków ogłosili zwycięzców „Mini-olimpiady”:

I miejsce – Publiczne Przedszkole w Wolicy

II miejsce – Publiczne Przedszkole w Nadarzynie

III miejsce – Publiczne Przedszkole w Młochowie.

Wszyscy uczestnicy olimpiady otrzymali pamiątkowe medale oraz podziękowania dla przedszkola. Po wielkim wysiłku i emocjach zawodnicy relaksowali się zajadając małe co nie co. 

W imieniu Koordynatora sportu i rekreacji - Wiesława Iwaniuka gratulujemy wszystkim drużynom za udział w zawodach oraz gratulujemy zwycięstwa.

Ale to nie koniec niespodzianek. Okazało się bowiem, że KTOŚ odwiedził nasze przedszkole i zostawił pod choinką wielkie worki. Zrobił to tak cichutko, że nikt niczego nie widział i nie słyszał. Jednak nasze przedszkolaki nie miały żadnych wątpliwości, jednogłośnie odpowiedziały, że zrobił to Św. Mikołaj. Z wielką radością rozpakowały prezenty – niespodzianki, a w podziękowaniu zapracowanemu Mikołajowi zaśpiewały piosenki.

Na zakończenie mikołajkowych niespodzianek w naszym przedszkolu odbył się Kiermasz Ksiązki. Część dochodu z kiermaszu zostanie przeznaczona na książki, które trafią do naszej przedszkolnej biblioteczki.
» zobacz więcej zdjęć w galerii
© 2012 Przedszkole Publiczne w Nadarzynie.

Deklaracja dostępności
Projektowanie stron www