18
paź
Wyniki konkursu - kącik przyrody

« powrót

W dniu dzisiejszym Komisja konkursowa w składzie: Dyrektor Publicznego Przedszkola w Nadarzynie p. Małgorzata Nowak, przedstawiciel Referatu Ochrony Środowiska Urzędu Gminy Nadarzyn p. Krzysztof Pietrzykowski oraz przedstawicielki Rady Rodziców i Rady Pedagogicznej, ogłosiła wyniki wewnątrzprzedszkolnego konkursu „Nasz przedszkolny kącik przyrody”.

Założeniem realizowanego projektu było uwrażliwienie dzieci na piękno przyrody i przygotowanie do świadomego poznawania i ochrony otaczającego nas świata.

Komisja miała niemały problem z wyłonieniem zwycięzcy konkursu. Wszystkie kąciki były piękne i kolorowe, bogate w różnorodne okazy przyrodnicze, dary jesieni w postaci warzyw, owoców, zbóż, a nawet własnoręcznie wykonanych przez przedszkolaków przetworów. Dzieci ze wszystkich grup wiekowych wykazały się również wiedzą dotyczącą zgromadzonych okazów.

Po długich obradach komisja postanowiła nagrodzić wszystkie grupy, a na wyróżnienie zdaniem komisji zasłużył kącik przyrody znajdujący się w grupie Pszczółek.

                                                                                                         Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

 

 

 

 

 
» zobacz więcej zdjęć w galerii
© 2012 Przedszkole Publiczne w Nadarzynie Projektowanie stron www