12
mar
Wieczór Talentów

« powrót

W każdym z nas drzemie jakiś talent. Jedni posiadają talent aktorski, inni taneczny, wokalny, a jeszcze inni plastyczny. Każdy z nas ma jakieś szczególne predyspozycje i zamiłowanie do wykonania poszczególnych czynności w sposób wyjątkowy.

W naszym przedszkolu w poniedziałkowe popołudnie w grupie „Wiewiórki” odbył się I Czarodziejski Wieczór Talentów. To już kolejne działanie z innowacji pedagogicznej realizowanej w naszej grupie. W tym dniu odwiedzili nas niezwykli Goście - Rodzice z Rodzeństwem. Wieczór rozpoczął pokaz multimedialny z życia dzieci w przedszkolu od najmłodszej grupy.

Następnie po wybraniu Jury uczestnicy kolejno według listy zgłoszenia prezentowali swoje uzdolnienia. Na spotkaniu nie zabrakło rękodzieł, muzyki, tańca, śpiewu, a także pokazów sportowych. Wszyscy mocno dopingowali uczestników. Występowali soliści, duety i zespoły kilkuosobowe. Jury było pod wielkim wrażeniem i miało duży problem z wyborem najlepszych, dlatego wszyscy uczestnicy Wieczoru Talentów otrzymali medale, podziękowania i upominki. Gratulujemy im serdecznie i jeszcze raz wielkie BRAWA.

Dodatkową atrakcją wieczoru były przygotowane wcześniej przez dzieci muffinki. Ekspertem była Mama Oskara, która rozdała dzieciom przepis i składniki. Wyznaczone dziecko czytało przepis, a reszta grupy kolejno wsypywała poszczególne składniki do pojemnika i własnoręcznie ucierała ciasto. Po upieczeniu dzieci ozdabiały ciasteczka według własnego pomysłu. Były tak dobre, że prawie wszyscy chcieli przepis.

Drodzy Rodzice bardzo dziękuję za aktywny udział w naszym spotkaniu. Dodatkowo Mamie Oskara za pomoc w przygotowaniu smakołyków kulinarnych, a Mamie Tosi za przygotowanie pamiątkowych medali. Mam nadzieję, że poprzez swoje zainteresowania, pasje i uzdolnienia zainspirowali Państwo innych do tego, aby choć na chwilę oderwali się od codzienności i zatrzymali się nad tym, co piękne i twórcze.

 

                                                                                                                                      I. Dymowska
» zobacz więcej zdjęć w galerii
© 2012 Przedszkole Publiczne w Nadarzynie Projektowanie stron www