03
cze
Teatrzyk w wykonaniu Rodziców dzieci z grupy Wiewiórki

« powrót

Dzień Dziecka był w tym roku wyjątkowy. Realizując Innowacje Pedagogiczną Ja i Moje dziecko  postanowiliśmy wspólnie z Rodzicami z grupy Wiewiórki zrobić dla dzieci coś oryginalnego, co maluchy zapamiętają na całe życie. Zazwyczaj to dzieci występują dla rodziców, ale jak często można oglądać teatrzyk rodziców przygotowany specjalnie dla dzieci?.  Tym razem postanowiliśmy, że to dorośli zagrają dla nich , ustaliliśmy, że zaprezentują bajkę dla dzieci z całego przedszkola  "Królewna Śnieżka i  siedmiu krasnoludków ". Wszyscy zabrali się do ciężkiej pracy. Zorganizowano dużo prób, podczas których panowała wspaniała atmosfera, a śmiechu było co nie miara.

Przedstawienie wyszło jednak wspaniale, a Rodzice podeszli do swoich obowiązków bardzo poważnie, wcielając się w swoje role znakomicie. Maluchy oglądały bajkę z wielkim zaciekawieniem. Przedszkolaki  miały okazję obejrzeć przedstawienie, w którym grali ich rodzice i był to najlepszy prezent jaki mogły otrzymać w Dniu Dziecka. Na twarzach dzieci widać było uśmiech, zadowolenie, a może nawet zdziwienie na widok poprzebieranych rodziców.
Wielkie podziękowania dla rodziców, którzy nie tylko chętnie zgodzili się zagrać w tym przedstawieniu, ale również sami przygotowali dekorację, stroje, podkład muzyczny, a nawet częściowo scenariusz.

Chciałabym podziękować Mamie Stasia, Tosi, Julki J., Wiktora Piotrka, Pawła,

a także Tacie Blanki, Piotrka, Antka, Oskara, Helenki i  Michała  za udział w  przedstawieniu.


 Dziękujemy za zaangażowanie, poświęcony czas oraz pomysłowość w realizowaniu przedstawienia.

Mamy nadzieję, że chwile spędzone wspólnie w przedszkolu na długo pozostaną w Waszej pamięci.
 

                                                                                    Dziękuję

                                                                                            Iwona Dymowska

 
» zobacz więcej zdjęć w galerii
© 2012 Przedszkole Publiczne w Nadarzynie Projektowanie stron www