02
gru
IV Międzyprzedszkolny Konkurs Ekologiczny EKO MODA

« powrót

Po raz kolejny gościliśmy uczestników konkursu ekologicznego EKO MODA z przedszkoli publicznych i niepublicznych z terenu Gminy Nadarzyn. Tegoroczna edycja konkursu odbyła się pod hasłem "Polska w baśniach i legendach". Wraz z uczestnikami konkursu przenieśliśmy się do początków powstania naszego państwa oraz miast, których historie zostały zapisane w legendach.

Prezentowane  postacie z baśni i legend zostały wykonane z surowców wtórnych min.: makulatury, plastiku, korków. Oryginalność strojów była dowodem na to, że inwencja twórcza i wyobraźnia dzieci oraz ich opiekunów nie zna granic. Konkurs był doskonałą okazją do wspólnej zabawy, a także dowodem na to, że z „niczego” można zrobić coś pomysłowego, coś co daje dużo radości i satysfakcji. Modelki i modele prezentowali swoje stroje, krocząc po czerwonym dywanie przy dźwiękach muzyki. Jury konkursu, w skład którego wchodzili przedstawiciele gminnego Referatu Rolnictwa, Ochrony Środowiska, P.U. Hetman oraz przedstawicielka Rady Rodziców, byli pod wielkim wrażeniem prezentowanych strojów. Werdykt nie mógł być inny – wszystkie dzieci zostały zwycięzcami!!!. Każdy laureat konkursu otrzymał pamiątkowy dyplom oraz upominek.

Pragniemy jeszcze raz podziękować wszystkim uczestnikom konkursu za wspólną zabawę, placówkom za zaangażowanie w działalność proekologiczną oraz fundatorom dodatkowych upominków firmie P.U. Hetman.
» zobacz więcej zdjęć w galerii
© 2012 Przedszkole Publiczne w Nadarzynie Projektowanie stron www