14
paź
Dzień Edukacji Narodowej

« powrót

Pasowanie na przedszkolaka to uroczystość, która na stałe zagościła w kalendarzu imprez przedszkolnych. Jest to bardzo ważne wydarzenie w życiu zarówno dzieci jak i nauczycieli.
Dziś w dniu Edukacji Narodowej dzieci dołączyły do grona przedszkolaków podczas Uroczystego Pasowania. Przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności, które zdobyły podczas krótkiego pobytu w przedszkolu. Po prezentacji swoich umiejętności nastąpiło ślubowanie, a następnie uroczyste przyrzeczenie. Dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i być dzielnym przedszkolakiem. Następnie pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania przez symboliczne dotknięcie ramienia każdego dziecka dużym, czarodziejskim ołówkiem. Na pamiątkę każde dziecko otrzymało medal ze znaczkiem swojej grupy  i książeczkę.  Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń. W drugiej części uroczystości wszyscy pracownicy naszego przedszkola w dowód uznania za włożony trud i serce w pracę z dziećmi zostali nagrodzeni przez Dyrektora oraz Radę Rodziców.

Podziękowań i miłych słów nie było końca. Bardzo dziękujemy za życzenia i ciepłe słowa. Również za słodkie niespodzianki dziękujemy Radzie Rodziców

Życzymy wszystkim pracownikom samych sukcesów w pracy i życiu osobistym,

a naszym Wychowankom dużo radości każdego dnia.

                                                                                                                                                                                             
» zobacz więcej zdjęć w galerii
© 2012 Przedszkole Publiczne w Nadarzynie Projektowanie stron www