Kontrast:   normalny wysoki  |  obrazy:   kolorowe czarno-białe  |  A- A A+

05
paź
Czytanie wzmacnia - NOC BIBLIOTEK 2021

« powrót

Miłośników czytania i dobrej rozrywki Publiczna Biblioteka w Nadarzynie

zaprasza na wspólną zabawę

9 października do Filii Biblioteki w Młochowie na godzinę 15.00.

 

Będzie kreatywnie!

Rozpoczniemy pokazem eksperymentów. Sprawdzimy, czy da się oszukać ludzkie zmysły i grawitację. Dzięki takiej rozgrzewce płynnie wejdziemy w warsztaty, które poprowadzi Dobromiła Lachendro-Fruga – trener kreatywności w międzynarodowym programie Destination Imagination.

Będzie rodzinnie!

W trakcie warsztatów drużyny otrzymają do wykonania zadanie. Wynik pracy będzie zależał od pomysłów, wiedzy i współpracy całej rodziny. Zapraszamy do zapisów – ilość miejsc ograniczona.

Będzie ciekawie!

W trakcie wydarzenia będzie można obejrzeć wystawę o Stanisławie Lemie, oraz wziąć udział w bookcrossingu. Na naszym regale wymiany książek znajdą się tytuły o kreatywności, rozwoju i budowaniu relacji.

           

Harmonogram wydarzenia:

Rozpoczniemy o godz. 15.00 pokazem eksperymentów, który przygotowali dla nas popularyzatorzy nauki z grupy Heweliusze Nauki.

Zapisane drużyny realizują zadanie kreatywne – otrzymają od nas treść zadania oraz materiały. Czego będzie dotyczyć? Szczegóły zdradzimy dopiero w trakcie Nocy Bibliotek. Na pewno będą potrzebne pewne zdolności manualne i wyobraźnia. Zapisy w Oddziale dla Dzieci (osobiście, telefonicznie 22 729-89-13 lub mailowo biblioteka.dzieci@nadarzyn.pl.

W trakcie całego spotkania można obejrzeć wystawę o Stanisławie Lemie, spróbować swoich sił w tworzeniu plakatu oraz wybrać coś dla siebie z książek z bookcrossingu.

Dla wszystkich uczestników mamy filmowy prezent – w tym roku udostępnimy kod do domowej projekcji filmu “Operacja Człowiek w Czerni”.

Zakończenie planujemy na godzinę 17.30.
» zobacz więcej zdjęć w galerii
© 2012 Przedszkole Publiczne w Nadarzynie.

Deklaracja dostępności
Projektowanie stron www