Kontrast:   normalny wysoki  |  obrazy:   kolorowe czarno-białe  |  A- A A+

02
cze
DZIEŃ DZIECKA w Naszym Przedszkolu

« powrót

W naszym przedszkolu świętowanie Międzynarodowego Dnia Dziecka rozpoczęliśmy już w środę, dzień wcześniej. W tym dniu przedszkolaki ze wszystkich naszych grup spędziły kilka godzin na beztroskiej zabawie w sali zabaw FIKOŁKI w Pruszkowie. Wyjazd ufundowany został przez Radę Rodziców.

Kolejny dzień był również pełen atrakcji. Wielu emocji dostarczyła Spartakiada Przedszkolna. Dzieci rywalizowały na torze przeszkód, rzucały do celu, skakały w workach.
Przed południem naszych przedszkolaków odwiedzili goście z Urzędu Gminy w Nadarzynie. Pan wójt Dariusz Zwoliński osobiście złożył życzenia przedszkolakom a w prezencie podarował im musy owocowe.
Oprócz tego wychowawcy w każdej grupie przygotowali dla swoich dzieci ciekawe aktywności. Zabawy z chustą animacyjną, malowanie buziek czy malowanie farbami w plenerze to tylko niektóre z nich. Nawet przedszkolne menu było w tym dniu niezwykłe.
Naszym wychowankom ślemy w tym dniu moc życzeń. Życzymy im uśmiechów na co dzień, samych radosnych chwil i wspaniałych wspomnień.????????????
M.Tondera-Bucior » zobacz więcej zdjęć w galerii
© 2012 Przedszkole Publiczne w Nadarzynie.

Deklaracja dostępności
Projektowanie stron www